Služby

Ski centrum, reštaurácia, požičovňa lyží, lyžiarská škola, skibus

Reštaurácia Strednica

Pozývame Vás do zrekonštruovanej reštaurácie Strednica. Reštaurácia sa nachádza priamo pri parkovisku v hornej časti ski centra. V ponuke sú špeciality slovenskej kuchyne aj tradičné občerstvenie na ktoré ste zvyknutí. Reštaurácia Strednica ponúka pohodlné uzavreté sedenie s krbom aj priestrannú terasu s výhľadom na zjazdovky a hory.

Požičovňa lyží Strednica

Požičovňa lyží Strednica Vám počas tohto ročnej zimnej sezóny prináša obľúbenú požičovňu. Nájdete nás na novom mieste – rotunda priamo pri parkovisku pred reštauráciou Strednica. Pozývame Vás vyskúšať si lyže alebo snowboard pre deti aj dospelých v Ždiari, Strednica.

Lyžiarská škola Strednica

Skúsení inštruktori lyžovania a snowboardingu z lyžiarskej školy Slodičák Ski School sa na Vás tešia aj tento rok. Už po trinásty rok Vám ponúkame profesionálnu lyžiarsku školu pre dospelých a deti, ako aj jediná v Ždiari „Brumíkova lyžiarska škôlka“ pre najmenších. Tešíme sa na Vás!

Pozývame Vás na lyžovačku do Ždiaru

Pozývame Vás na rodinnú lyžovačku priamo do srdca Belianskych Tatier. Skicentrum Strednica Vám aj tento rok ponúka obľúbene svahy, novú reštauráciu, požičovňu lyží a lyžiarsku školu

galéria